Altrient C LivOnLabs Witamina C Liposomalna 30x1000mg

AltrientC LivOnLabs Liposomalna Witamina C 30 saszetek (zobacz tutaj), to gwarancja zdrowia, wysokiej odporności organizmu, a co najważniejsze – najlepszego wskaźnika wchłaniania witaminy C do wnętrza komórek!
Jeżeli zależy Ci na wysokiej biodostępności, nawet na poziomie 98 procent, to ten preparat Cię nie zawiedzie. Żaden inny suplement diety przyjmowany doustnie nie posiada aż tak wysokiej przyswajalności. Liposomy w AltrientC LivOnLabs zbudowane są fosfolipidów. Są to składniki, które chronią i dbają o efektywny transport witaminy C. Dodatkowo posiadają one zbawienny wpływ na organizm każdego człowieka. Specyfik jest w pełni bezpieczny dla układu trawiennego, ze względu na swoją żelową postać. Jest to wyśmienite zabezpieczenie wątroby przed efektem pierwszego przejścia składników przez ten narząd.
Witamina C w preparacie AltrientC, jest najwyższej jakości specyfikiem pozbawionym wszelkiej ilości białek, dzięki czemu jest ona w pełni bezpieczna również dla alergików oraz osób chcących unikać tego składnika.

Liposomalna Witamina C – To samo zdrowie!
 

Dowiedz się też więcej na temat, czym jest Witamina C liposomalna ?

Witamina C, jest bez wątpienia witaminą, która wraca do łask. Oznacza to, że coraz częściej poszukujemy ją w rozmaitych warzywach i owocach. Chociaż tradycyjne zapotrzebowanie według naukowców jest niewielkie, ponieważ wynosi niespełna 120 mg. Jednak jest to dawka proponowana kobietom będącym w ciąży, natomiast w pozostałych okolicznościach, zapotrzebowanie na tę witaminę jest o wiele niższe. Prawda jest taka, że organizm człowieka potrzebuje często zdecydowanie wyższej dawki tej witaminy. Dlatego warto zastanowić się nad tym, aby w naszym jadłospisie znalazła się witamina C liposomalna. To właśnie dzięki niej, jesteśmy bardziej odporni na mniej sprzyjające pogody, a także związane z nimi większe prawdopodobieństwo zachorowania na grypę. Witamina C liposomalna, to skondensowana porcja tejże witaminy, która wynosi aż 1000 mg. Jest to dawka bezpieczna. Jednocześnie dzięki swojej innowacyjnej budowie, jest jeszcze lepiej aprobowana przez ciało człowieka. Najważniejsze jest to, iż zażyta witamina C liposomalna, nie zostaje wydalona, ale dokładnie zagospodarowana. Polecamy AltrientC LivOnLabs Liposomalna Witamina C także w pakiecie 12 opakowań po 30 saszetek, w końcu; jak kupować to zawsze lepiej mieć zapas!