Altrient GSH LivOnLabs Glutation Liposomalny 30x450mg

Altrient GSH LivOnLabs Glutation Liposomalny 30x450mg, altrient-gsh

Altrient GSH LivOnLabs Glutation Liposomalny 30x450mg - Zanim dowiesz się więcej na temat tego, czym jest liposomalny Glutation warto napisać kilka słów o samym glutationie. Czym on jest ?


Glutation jest związkiem chemicznym odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Jego niedobór może spowodować zmiany na wątrobie, a także pozostałych narządach w organizmie. Nieprawidłowa dieta, zbyt częste przyjmowanie środków przeciwbólowych – to wszystko przyczynia się do zmniejszania wydzielania naturalnej formy glutationu. Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się toksyn z własnego organizmu, to najwyższa pora postawić na Liposomalny Glutation Altrient GSH 450 mg (zobacz tutaj). Dzięki liposomalnej strukturze, wchłanianie przez komórki tego składnika, jest jeszcze bardziej efektywne. Ponadto forma zredukowana fantastycznie współpracuje z wnętrzem każdej komórki.
 

Dlaczego Glutation jest tak bardzo ważny? Wyniki badań potwierdzają, że ustabilizowany, a nawet podniesiony poziom tego związku chemicznego w organizmie korzystnie wpływa na stres oksydacyjny, jednocześnie wydłużając życie człowieka. Zażywanie suplementu diety Altrient GSH LivOnLabs Glutation Liposomalny 30x450mg podniesie komfort życia, szczególnie iż z wiekiem poziom glutationu zaczyna znacząco spadać.


Liposomalna Witamina C
To samo zdrowie!

 

Dowiedz się więcej o samej Witaminie C liposomalnej czytając krótki artykuł poniżej!

 

 

Witamina C, jest niewątpliwie witaminą, która wraca do łask. Oznacza to, że coraz chętniej poszukujemy ją w różnych warzywach i owocach. Chociaż tradycyjne zapotrzebowanie według badaczy jest nieduże, ponieważ wynosi niespełna 120 mg. Jednak jest to norma proponowana kobietom będącym w ciąży, natomiast w pozostałych okolicznościach, zapotrzebowanie na tę witaminę jest zdecydowanie niższe. Prawda jest taka, że organizm człowieka potrzebuje często zdecydowanie większej ilości tej witaminy. Dlatego warto pomyśleć nad tym, aby w naszej diecie znalazła się witamina C liposomalna. To właśnie dzięki niej, jesteśmy bardziej odporni na mniej sprzyjające pogody, a także związane z nimi większe ryzyko zachorowania na grypę. Witamina C liposomalna, to skondensowana norma tejże witaminy, która wynosi aż 1000 mg. Jest to dawka całkowicie. Tym samym dzięki swojej innowacyjnej budowie, jest jeszcze lepiej wchłaniana przez ciało człowieka. Najważniejsze jest to, iż zażyta witamina C liposomalna, nie zostaje usunięta, ale dokładnie wykorzystana.