AltrientC LivOnLabs Liposomalna Witamina C Pakiet 6 opakowań

altrient_c_livonlabs, AltrientC LivOnLabs Liposomalna Witamina C Pakiet 6 opakowań

Przyszedł czas, by nadać kres zwykłej witaminie C. Czym różni się preparat AltrientC LivOnLabs Liposomalna Witamina C Pakiet 6 opakowań (zobacz tutaj) od tradycyjnej witaminy? Jeśli chcesz, by przyjmowanie tej cennej witaminy okazało się rzeczywiście skutecznie, zaufaj nowoczesnej technologii zwanej mikrofluidyzacją. To właśnie ten proces jest odpowiedzialny za powstawanie dwuwarstwowych liposomów, najmniejszych z możliwych. Takie właściwości liposomów pozwalają na błyskawiczne przenikanie witaminy C do wnętrza każdej komórki organizmu. Zwykłe preparaty dostępne na rynku farmaceutycznym nie posiadają takiej właściwości. Zatem nawet przyjmowana witamina, tak naprawdę w dużej mierze jest wydalana z organizmu. Nie o to przecież chodzi! Najważniejszą zaletą suplementu jest podwójne działanie – fosfolipidy skupiają się nie tylko na jeszcze lepszym wchłanianiu witaminy C przez organizm, ale są one odpowiedzialne za regenerowanie komórek ciała. Co w dzisiejszych czasach, tempie życia, a także spożywania jedzenia różnej jakości, jest bardzo ważnym aspektem.

 


Witamina C liposomalna – To samo zdrowie!

 

Czy suplementy diety, to faktycznie sprawdzony pomysł? Zobacz też: Witamina C Liposomalna

 

Pewnie w Twoim mniemaniu pojawiło się już dość dużo odmiennych definicji, które z jednej perspektywy głosiły o dobrodziejstwach zażywania suplementów diety, a z drugiej, o tym, że są one bardzo niebezpieczne. W takim razie, jak jest z nimi w rzeczywistości? Najwięcej tak naprawdę zależy od naszego osobistego podejścia, producenta od jakiego stosujemy suplementy diety, jak i również rezultatu jaki chcemy zdobyć.

Należy uświadomić sobie, że suplementy są doskonałym uzupełnieniem zbilansowanego jadłospisu, a także aktywnego trybu życia. Rzeczywiście, warto mieć na uwadze to, iż kompletnie nie jesteśmy w stanie przez cały dzień zażyć wszystkich składników odżywczych w naturalnej postaci, tak aby wszystkie normy były zrealizowane. Jednak, jeżeli czujemy zapotrzebowanie na znaczną dawkę, lub mamy silny deficyt jakiejś witaminy lub minerału, warto sięgnąć po konkretne suplementy diety. Nie można zapominać także o tym, iż istotne jest to, od jakiego producenta sięgamy po preparaty, ponieważ muszą one być pełnowartościowe.