Liposomalny Kwas Alfa-Liponowy Altrient R-ALA. Pakiet 6 opak.

altrient-rala, Liposomalny Kwas Alfa-Liponowy Altrient R-ALA. Pakiet 6 opak

Liposomalny Kwas Alfa-Liponowy Altrient R-ALA. Pakiet 6 opak. - Jak można opisać liposomalny kwas ? Na temat zbawiennego działania kwasu Alfa-Liponowego można mówić naprawdę wiele dobrego. Wśród korzystnych efektów systematycznego przyjmowania przez organizm tego składnika, wymienia się między innymi usuwanie niebezpiecznych toksyn, a także uregulowanie poziomu cukru we krwi. Podtrzymanie zdrowej diety bogatej we wszystkie składniki odżywcze jest bardzo trudnym zadaniem. By sprostać szybkiemu tempu życia, a także żywności często poddawanej wielu obróbkom chemicznym zwiększającym jej trwałość, zastosuj niezawodny Liposomalny Kwas Alfa-Liponowy Altrient R-Ala (zobacz tutaj). Zastosowanie suplementu R-ALA w odróżnieniu od tanich preparatów zawierających kwas w formie S-ALA, zwiększa biologiczną aktywność. Form R jest naturalną formą kwasu Alfa-Liponowego, natomiast forma S została wytworzona jako całkowicie syntetyczna, umożliwiająca tanie źródło potrzebnego kwasu. Tańszy, całkowicie syntetyczny suplement diety nie dorównuje w skuteczności naturalnej formie kwasu Alfa-Liponowego. Preparat, dzięki liposomów zbudowanych z fosfolipidów, docierają do wątroby natychmiast po zażyciu specyfiku. Poznaj Liposomalny Kwas Alfa-Liponowy Altrient R-ALA. Pakiet 6 opakowań!


Liposomalna Witamina C
– I żyje się lepiej!

 

Co jeszcze można powiedzieć o Witaminie C liposomalnej ?

 

Witamina C, jest niewątpliwie witaminą, która znowu zyskuje na popularności. Oznacza to, że coraz częściej poszukujemy ją w rozmaitych warzywach i owocach. Chociaż dzienne zapotrzebowanie według naukowców jest nieduże, ponieważ wynosi maksymalnie 120 mg. Jednak jest to norma zalecana kobietom będącym w ciąży, natomiast w pozostałych sytuacjach, zapotrzebowanie na tę witaminę jest o wiele niższe. Prawda jest taka, że organizm człowieka potrzebuje często zdecydowanie większej ilości tej witaminy. Dlatego warto zastanowić się nad tym, aby w naszej diecie znalazła się witamina C liposomalna. To właśnie dzięki niej, jesteśmy bardziej przygotowani na mniej sprzyjające pogody, a także związane z nimi większe ryzyko zachorowania na grypę.

Witamina C liposomalna, to skondensowana porcja tejże witaminy, która wynosi aż 1000 mg. Jest to dawka całkowicie. Jednocześnie dzięki swojej wyjątkowej budowie, jest jeszcze lepiej aprobowana przez organizm. Najistotniejsze jest to, iż zażyta witamina C liposomalna, nie zostaje usunięta, ale dokładnie wykorzystana.