Poznaj suplementy liposomalne!

 

 
suplementy liposomalne, Altrient Witamina C Liposomalna LivOn 1000mg
Altrient C LivOnLabs Witamina C Liposomalna 30x1000mg saszetka
Witamina C nie tylko potocznie jest uznawana za witaminę odpowiedzialną za odporność organizmu człowieka. W środowisku medycznym, coraz częściej wspomina się o zbawiennym działaniu tej witaminy, również w przypadku wielu chorób i przypadłości. Preparat Altrient C LivOnLabs Liposomalna Witamina C 1000 mg.
zamów w sklepie
suplement liposomalny, Liposomalny Glutation Altrient GSH 450 mg 30 saszetki
Liposomalny Glutation Altrient GSH 30x450mg saszetka
Glutation jest związkiem chemicznym odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Jego niedobór może spowodować zmiany na wątrobie, a także pozostałych narządach w organizmie. Nieprawidłowa dieta, zbyt częste przyjmowanie środków przeciwbólowych – to wszystko przyczynia się do zmniejszania wydzielania naturalnej formy glutationu. Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się toksyn z własnego organizmu, to najwyższa pora postawić na Liposomalny Glutation Altrient GSH 450 mg.
zamów w sklepie
suplementy diety, Liposomalny Kwas Alfa-Liponowy R-ALA Altrient LivOn 250 mg 30 saszetek
Liposomalny Kwas Alfa-Liponowy R-ALA Altrient LivOn 30x250mg saszetka
Liposomalny Kwas Alfa-Liponowy to środek, który warto znać. Cywilizacja ma swoje zalety i wady. Życie dzięki wielu wymysłom cywilizacji stało się zdecydowanie łatwiejsze, a nawet przyjemniejsze. Jednak nie można powiedzieć, że nic się nie odbija na naszym zdrowiu oraz samopoczuciu. Wiele udogodnień jest kosztem naszego zdrowia. Żywość sprowadzana z najdalszych zakątków świata, często zawiera w sobie także wiele chemicznych związków, by mogła przetrzymać długi transport. Takich przykładów otaczających nas z każdej strony toksyn można wymieniać jeszcze wiele. Jak sobie z nimi radzić? Odpowiedzią jest Liposomalny Kwas Alfa-Liponowy R-ALA Altrient LivOnLabs.
zamów w sklepie
Altrient B Complex Liposomalny, 30 saszetek LivOn
Altrient B Complex Liposomalny 30 saszetek LivOn
Większość zwykłych form witamin z grupy B - tabletki, kapsułki, proszki, płyny, a nawet pochodzących z pożywienia nie jest w pełni przechowywane przez organizm. Może on przechowywać tylko ograniczone ilości witamin z grupy B, ponieważ wszystkie są rozpuszczalne w wodzie, a zatem wszelki nadmiar jest wydalany z moczem. Znalezienie suplementu, który dostarcza wysoce bioaktywnych witamin z grupy B, ma kluczowe znaczenie dla utrzymania odpowiedniego poziomu energii w organizmie. Wybór suplementu Altrient®B jest doskonałym rozwiązaniem. Ten wyjątkowy, liposomalny kompleks witamin zapewnia znacznie wyższy poziom wchłaniania aniżeli inne produkty dostępne na rynku.
zamów w sklepie


Altrient by Livon Labs - Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na suplementy liposomalne!